1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Distributor Zyrtar i Multipower ne Shqiperi dhe Kosove

Distributor Zyrtar i Panatta Sport ne Shqiperi dhe Kosove

Paisje Cardio dhe Strength per kushte shtepie

Pista Vrapimi Nga American Fitness

image

 

  • image4
  • image1
  • image2
  • image3
 

American Fitness

7 American Fitness eshte kompania lider ne Shqiperi per distribucionin e veglave te palestres PANATTA . Me nje eksperience shume vjecare ne kete fushe.American Fitness i ofron klientve te saj nje shumellojshmeri produktesh nga firmat me prestigjoze ne tregun nderkombetar te veglave te palestres.

Produktet nga firma Panatta Sport me linjat e saj Xplux, Fitevo,Airmachine dhe Freeweight vijne per here te pare ne Shqiperi per te permbushur nevojat e klienteve tane.Gjithashtu American Fitness eshte distributori kryesor i suplementeve qe ofron firma e mirenjohur Multi Power.Suplemente te cilat ju mundesojne arrittjen e rezultateve qe deshironi ne nje kohe me te shkurter.

Produktet qe ne tegtojme jane te zgjedhura, 100% cilesore dhe te garantuara duke permbushur cdo kerkese te klienteve tane,duke i ofruar atyre vegla te specifikuara si dhe vegla multifunksionate te cilat mund te perdoren per palestra si dhe ne kushte shtepiake.Ne githashtu jemi kujdesur qe te sjellim prane klienteve tane suplementet me cilesore duke permbushur keshtu cdo kerkese te secilit prej jush.

American Fitness i vjen ne ndihme cdo te apasionuari pas Bodybuilding dhe Fitness me palestren Top Fitness Gym.Me nje staf teper te kualifikuar , me instruktor ekspert ne kete fushe dhe me programe individuale per cdo klient te sajin, Top Fitness Gym ju mundeson qe te arrini rezultatin qe ju kerkoni.

Cdo produkt te American Fitness ju mund ta gjeni ne dyqanin tone ne City Park me nje ekspozite te vertet te veglave tona e kombinuar kjo me nje ambient teper argetues ku ju mund dhe te testoni cdo vegel qe ne tregtojme. Gjithashtu ju mund te na gjeni dhe ne Rrugen e "Kavajes" perballe Qendres GLOBE. Ju mund te na kontaktoni  nepermjet postes tone elektronike ne adresen e e-mailit This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it dhe nepermjet numrave te telefonit qe ne kemi vene  ne dispozicion : 04 2 422 077 dhe numrave cel : 067 40 33320 / 067 40 333 40.

 

Mostly cloudy

10°C

Tirana

Mostly cloudy
Friday 6°C / 14°C SP_WEATHER_PM_LIGHT_RAIN

Vizitoret Online

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday97
mod_vvisit_counterYesterday2373
mod_vvisit_counterThis week14547
mod_vvisit_counterLast week26269
mod_vvisit_counterThis month97393
mod_vvisit_counterLast month82798
mod_vvisit_counterAll days1499719